Bistro Aa nieuwe vriend Fonds Nationaal Park Drentsche Aa
Het Fonds Nationaal Park Drentsche Aa heeft er een nieuwe vriend bij: Bistro Aa in Deurze. Bistro Aa maakt deel uit van het Huis van de Drentsche Aa. Dit is de toegangspoort tot het nationaal park, met onder andere het bezoekerscentrum. Het is een plek waar bezoekers het gebied leren kennen én kunnen genieten van een hapje en een drankje midden in de natuur.
Met hun deelname als vriend van het fonds laten de ondernemers van Bistro Aa zien dat zij zich betrokken voelen bij het landschap van de Drentsche Aa. Het fonds zet zich samen met bewoners, bedrijven en organisaties in voor behoud en ontwikkeling van het gebied.
Bistro Aa is de derde vriend van de Drentsche Aa. Eerder sloten Waterbedrijf Groningen en Rabobank Assen en Noord-Drenthe zich al aan. Als vriend dragen zij concreet bij aan projecten en initiatieven die het landschap van de Drentsche Aa versterken en beleefbaar houden.
Het Gebiedsfonds is blij met deze steun. Hoe meer partijen zich verbinden aan het gebied, hoe sterker het gezamenlijke draagvlak voor het behoud van dit unieke landschap.

